Píší o nás

01.02.2012 18:28
TJ Sokol Malšovice – TJ Sokol Kerhartice 3:1 (19,-23,25,18) a 3:0 (26,19,22)
Do Malšovic jsme odjížděli v oslabené sestavě a bez trenéra (pracovní, studijní a zdravotní důvody). V Hradci Králové jsme byli mimořádně včas, což se nakonec ukázalo jako největší klad jinak krásného sobotního dne. Domácí se do nás pustili ve velkém stylu, první set jsme se jen bránili a dotahovali skóre. Ve druhém setu začali fungovat naše bloky, zpestřil se útok a srovnáváme na 1:1. Zlomový pro celý zápas byl set třetí, kdy se rozhodovalo v koncovce. Bohužel nevyužíváme 3 setboly, set prohráváme a posléze i celé utkání 1:3. Po dlouhé obědové pauze začíná druhé střetnutí. Nejblíže jsme měli k výhře v prvním setu, ale postupně jako by odcházely fyzické síly a slábla i vůle po vítězství. Výsledek 0:3 pak pravdivě reflektuje průběh utkání. Náročnost sezóny se naplno projevila.