OKRES

15.09.2015 22:06

TJ Sokol Malšovice - TJ Sokol Pražské Předměstí 3 : 1 (24, 24, -15, 17)

V úterý 15.9. jsme na svém hřišti přivítali hráče z Pražského Předměstí. Nastupují v něm i dva bývalí ligoví hráči, David Jahelka a Martin Kocián a hráč KP 1 Michal Gebrt. My jsme se tentokrát sešli v šesti lidech a náš plán byl dobře si zahrát, protože jsme věděli o síle hostujícího družstva. Na začátku prvního setu jsme asi soupeře překvapili svou hrou a vedli o čtyři až pět bodů. Tento náskok jsme neudrželi a v koncovce měli na vrch hráči soupeře (23 : 21). Ale nezvládli ji a my vyhráli 26 : 24! Druhý set byl vyrovnaný a bojovalo se o každý míč. Hráli jsme na hranici svých možností a opět vyhráli 26 : 24! Ve třetím setu jsme se dostali do herního útlumu a uhráli pouze 15 bodů. Ve čtvrtém setu jsme svého soupeře přehrávali od prvních míčů a náš náskok pomalu narůstal. Hráčům z Pražského předměstí jsme povolili pouze 17 bodů a po zásluze jsme zápas vyhráli. Vítězství je o to cenější, že ho vybojovalo pouze těchto šest hráčů: Pešek, Kolář Minyuk, Janů, Zeiner a Hejzlar.