OKRES

19.09.2014 11:39

5. Kolo

K dalšímu zápasu jsme si vyjeli do Stěžer. Zde mají dvě družstva a na nás jako první vyšlo družstvo "B". Porada v Haciendě asi pomohla, protože první set jsme neprohráli. Druhý jsme nezačali dobře a i když jsme se snažili střidáním průběh setu zvrátit nepovedlo se a my prohráli 25 : 21. Ve třetím setu jsme nedali soupeři moc šancí a on uhrál pouze 17 bodů. Ve čtvrtém setu za stavu 7 : 6 pro nás byl zápas pro déšť přerušen a po občerstvení a úpravě hřiště se po 40 minutách set dohrával. Byl to boj o každý míč se šťastným koncem pro nás! Vyhráli jsme 25 : 23 a tím i celý zápas 3 : 1! Na hřišti se poprvé objevili Jindra Silbernágl a bylo to znát. Pomohl družstvu v rozhodujících situacích.

V úterý 23. 9. 2014 jedeme hrát na Slezské Předměstí, které má zatím jen jednu výhru, ale proti nám vždy zmobilizují síly a zápasy se vyznačují velkou bojovností. Možná i proto, že tam hrají odchovanci Malšovického volejbalu.

TJ Sokol Stěžery B -  Malšovice  1 : 3 (-19, 21, -17, -23)

Sestava: Janů, Marek, Špryňar - střídali: Brom, Burda, Hejzlar, Holeček,Kolář a Silbernágl