KP 2 - ŽENY

28.09.2015 22:32

TJ Sokol Malšovice – TJ Sokol Kostelec nad Orlicí

3:0 (16,19,23)    

3:0 (12,7,19)

Na domácí půdě jsme přivítali soupeře, se kterým jsme kdysi ve skupině hrávali. Nastoupili jsme ve víceméně standardní sestavě. Nestandardní bylo, že z 6 hráček byly 3 zdravotně indisponovány. Důležité bylo se ještě více nezranit a nedat soupeři zápas zcela zadarmo. Soupeř přijel v hojném počtu a shovívavě nám zapůjčil zapisovatele.

Servis opět patřil mezi naše silné stránky a většina bodů byla právě ze servisu, na který náš soupeř nenašel po celou dobu obou utkání zbraň i přesto, že z 6 našich hráček podávaly dvě hráčky spodem. Soupeř hrál slušnou leč defenzivní hru a delších výměn jsme se dočkali spíše sporadicky. Zápas jsme vyhráli vcelku s přehledem, soupeř nám výhru více méně nekomplikoval. I přes kladný výsledek pro nás by se našly momenty, ze kterých by již bylo na čase se poučit a to jest více asertivity při míčích, které padají mezi dvě hráčky, více přesnosti a koncentrace při jednoduchém odbití míče k soupeři a klasické „já“.

Chmurný začátek vystřídala veselá a pohodová nálada, která nás provázela celé dva zápasy.

Příští týden vyrážíme na poslední dvojzápas proti Kvasinám. Snad se nám podaří se poučit z dnešních chyb a udržíme první místo v tabulce.

Hráčky: Jana Němcová, Lucka Havlíková, Terka Blechová, lazaret ve složení Hanka Luxová, Ivana Burešová, Věrka Ulrichová. Během 1. zápasu nás doplnila Petra Peroutková.