KP 2 ŽENY PODZIM

06.10.2015 21:16

 

Do podzimní části soutěže jsme vstoupili v poněkud rozladěné náladě. Dalo by se polemizovat, zda příčinou byla skutečnost, že ze 12 hráček na soupisce bylo problematické sehnat na první zápas alespoň nezbytný počet 6. Jako každý rok, tak i letos přišlo překvapení, že hrajeme už poslední srpnovou sobotu. Důležitou roli sehrál i fakt, že v takové sestavě, jako hrajeme soutěž, jsme se celé léto na tréninku nepotkali, a obavy byly zcela na místě.

Letošní soutěž přinesla i nové soupeře, kteří nás však zatím moc svým výkonem nepřekvapili. Mezi nejočekávanější zápasy patřily zápasy s TJ Sokol Plotiště n.L. (první zápas sezóny ovlivněn výše uvedenými fakty) a TJ Sokol Stěžery (vliv počasí nedopřál užít si tento herně dramatický zápas). Nejvydařenějším zápasem byl zápas s TJ Sokol Kostelec n. Orlicí, který jsme si jednoduše přišli užít, jelikož nám nic jiného vzhledem k počtu zdravotně indisponovaných na kurtu nezbývalo, nálada byla výborná a výkony ještě kvalitnější. Poslední zápas podzimní části byl na poslední chvíli na žádost soupeře přeložen na jaro.

V závěru lze říci, že prostor pro zlepšení tu jistě je, ale i tak se herní výkony dařily a vedeme tabulku skupiny HK-Z-2C s 24 body a náskokem 3 bodů na druhé Albrechtice n. Orlicí.