KP 1

13.10.2015 19:37

TJ Sokol Malšovice - TJ Červený kostelec

1 : 3 (-22,23,-15,-23)      1 : 3 (20,-14,-21,-10)

V sobotu 10.10. začal další ročník KP1. Soutěž jsme začali vlažně a soupeř toho využil a celý set měl o tři až čtyři body víc. Tento náskok mu vydržel až do konce setu. Druhý set byl z našeho pohledu o něco lepší a bojovalo se o každý míč. V koncovce jsme byli šťasnější a nejtěsnějším rozdílem vyhráli, Do třetího setu jsme vstoupili povzbuzeni výhrou v předchozím setu, ale to nám dlouho nevydrželo a soupeř nám povolil pouze 15 bodů. Čtvrtý set jsme rozehráli velice dobře a vedli o pět až sedm bodů. Za stavu 23:16 došlo k něčemu čemu se nechce ani věřit. Od tohoto stavu jsme neuhráli ani jeden bod a nepomohli ani dva timeouty!!! Prohráli jsme 25:23!!!!! A tím skončil i první zápas.

Hráči: Benek, Metelka, Blažek, Maršoun,Hatka,Soukal a Marek Jaromír.

Druhý zápas pro nás začal lépe než ten první. Asi proto, že na střídaní nikdo nebyl, tak si všichni chtěli zápas užít. První set jsme Červený Kostelec přehrávali a nakonec dovedli do vítězného konce. Byla to naše labutí píseň. V dalším setu jsme uhráli pouze 14 bodů. Ve třetím se naše hra zlepšila a drželi jsme krok až do koncovky, kterou lépe zvládl soupeř. Na čtvrtý set by bylo lépe zapomenout. Naše hra se úplně rozpadla a nic se nedařilo. Deset bodů je hodně málo!

Hráči: Benek, Metelka, Blažek, Maršoun,Hatka a Marek Jaromír.