2. LIGA

16.12.2014 22:03

TJ Sokol Malšovice proti VK Hronov

Poslední předvánoční kolo soutěže 2. ligy mužů jsme zajížděli do Hronova. Předem bylo jasné, že pokud nezískáme nějaké body, přezimujeme Vánoční svátky na předposledním místě. Bohužel několik klíčových hráčů se nemohlo zápasu zúčastnit (zranění, rodinné důvody atd…), tak jsme odjížděli na zápas v 8 lidech se třemi nahrávači.

První set jsme začali velmi euforicky a týmově, což soupeře zřejmě dost zaskočilo a po větším náskoku, již nedokázal na ztrátu reagovat. První set jsme bezchybným výkonem získali 25:19. Bohužel ve druhém setu jsme koncentraci velmi marně hledali, nikdo nedokázal dodržovat taktické pokyny a velmi těžká komunikace mezi hráči způsobila i psychický kolaps celého týmu. Na vině bylo i totálně jiné složení týmu, než na které jsme zvyklí. Druhý set jsme tak prohráli 25:18. Krize bohužel pokračovala i další dva sety a psychická labilita i předešlé nedodržení životosprávy, vedlo k dalšímu úpadku hry. Třetí a čtvrtý set jsme prohráli 25:19 a 25:18.

Zahajovací sestava: Benek, Marek, Korábečný, Zahradník, Šejvl, Poddaný, libero:Grunt

Střídali: Maršoun

Po obědové pauze jsme nastoupili k druhému zápasu v trochu lepší náladě s vidinou alespoň důstojné odehrání zápasu.

Začátek prvního setu byl opět velmi euforický a týmový. Bylo kvalitně přijmuto a hra byla vyrovnaná. V koncovce bohužel delší šnůra soupeřova podání a opakovaný pokles koncentrace a psychiky zavinil i řadu nevynucených chyb a ztrátu setu 25:21. Další dva sety se bohužel táhly ve stejném duchu a větší počet nevynucených chyb, nám bohužel neumožnil získat ani jeden set. 25:18, 25:19

Zahajovací sestava: Maršoun, Marek, Korábečný, Zahradník, Šejvl, Poddaný, libero:Grunt

Střídali: Benek

Vánoční prázdniny, tak bohužel i přes velmi slibný začátek sezony (nejlepší co kdy byl) strávíme i tak na předposledním místě tabulky.