OKRES

10.09.2015 23:20

Stěžery A - TJ Sokol Malšovice 2 : 3 (-16, 21, 20, -22, -13)

Domácí družstvo mělo problémy s klíči od šatny a tak se síť začala natahovat s úderem 17 hodiny. My jsme rozcvičení trocho podcenili a bez toho abychom se rozsmečovali jsme šli hrát. A asi nám to vyhovovalo, protože soupeř uhrál v prvním setu jen 16 bodů. Ve druhém a třetím setu jsme se dostali do starých kolejí a sety prohráli. Čtvrtý set jsme vydřeli a šlo se do tiebreaku. V něm jsme začali famózně a strany se měnili za stavu 8 : 0 !!! Potom jsme uhráli tři body a Stěžery jedenáct a rázem bylo srovnáno! My jsme nebyli schopni složit balón na zem. Soupeř se překonával v obětavosti a žádný míč pro něho nebyl ztracený. Koncovka byla dramatická, ale jak říká klasik kočka - myš. Tentokrát nás bylo sedm. A novou tváří v družstvu byl Jindra Silbernágl. Ještě ani jeden zápas jsme nehráli ve stejné sestavě!

Hráči : Pešek, Špryňar, Kolář, Minyuk, Silbernágl, Brom a Hejzlar