OKRES

25.09.2014 23:47

7. Kolo

Jak jsem již psal, k dalšímu kolu Okresního přeboru jsme zavítali na Slezské Předměstí. Naše vzájemné zápasy se vyznačují velkou bojovností a bylo tomu tak i tentokrát. První set byl velice vyrovnaný a v koncovce jsme prohrávali 24 : 22!!! Svoji bojovností a chybami soupeře jsme se štěstím set vyhráli 27 : 25! Druhý set byl podobný tomu prvnímu a opět jsme vyhráli pouze o dva body a to 25 : 23. O vítězství v tomto setu se velkou měrou zasloužil střídající Pavel (Špína), který v koncovce nejprve složil míč a následně na poslední bezchybně nahrál.  Až ve třetím setu jsme soupeře herně přehráli a zvítězili bez větších problémů 25 : 18. Ačkoli výsledek 3 : 0 se může zdát  jednoznačný,  jednotlivé sety byli velice vyrovnané a zápas mohl dopadnou také výsledkově obráceně. Po čtyřech zápasech kdy jsme vyhrávali 3 : 1 to je naše první letošní vítězství   3 : 0! Jen tak dál!

TJ Sokol Slezské Předměstí  - Malšovice  0 : 3 (-25, -23, -18)

Sestava: Janů, Marek, Pešek, Burda, Hejzlar, Kolář, střídal Špryňar a připraven byl  Holeček

8. Kolo

Ve čtvrtek 25. září jsme se sešli k dalšímu zápasu na Pouchově. Protože nám již začal podzim, začínají zápasy v 16,30. Soupeř s tím měl velký problém! Jelikož se nedostatečně rozehrál, v prvním setu uhrál pouze 13 bodů! Druhý set byl ze strany Pouchova herně lepší, a uhráli o šest bodů více. Nejvyrovnanější byl třetí set ve kterém jsme ztratili po dvou lehce vyhraných setech  koncentraci a soupeř toho využil. V koncovce vedl 22:19 a s námi to nevypadalo dobře. Opět jsme si dokázali, že v těžkých chvílích umíme zabrat a set jsme vyhráli 25 : 23! Druhý zápas v řadě vyhraný 3 : 0!!!

TJ Sokol Pouchov  -  Malšovice  0 : 3  (-13, -19, -23)

Sestava: Janů, Holeček, Pešek, Hejzlar, Kolář, Špryňar a střídal Marek

Příští týden máme herně nabytý, protože dohráváme odložené a přeložené zápasy. V úterý od 16,30 hostíme doma TJ Sokol Stěžery A. Ve středu hrajeme od 19,30 v hale TJ Slávia s Třebechovicemi a soutěž zakončíme duelem s Novým Hradcem ve čtvrtek také od 16,30 na svém hřišti. Kdyby měl někdo čas a chuť může se přijít podívat.