OKRES

05.09.2014 22:39

1.      kolo

V úterý 2. září začala sezóna našemu béčku. V prvním kole jsme se utkali s Pražským Předměstím, kde nastupuje plno hráčů, kteří prošli i Malšovickým oddílem: Tonda Šandera, Martin Pucák, Miloš Peřina a Martin Kocián. Jelikož nám počasí nepřálo, byl zápas po dohodě odehrán v tělocvičně Speciální školy. První set začal velmi vlažně a nekoncentrovaně. Dělali jsme plno nevynucených chyb jak v poli, tak i na útoku a prohráli 25:18. Do druhého setu jsme nastoupili s odhodláním v tak špatné hře nepokračovat. Povedlo se a set byl vyhrán 25:21. Ve třetím setu jsme soupeře jednoznačně přehráli 25:14.  Do čtvrtého setu Malšovice nastoupili pod dojmem, že se zápas vyhraje sám! Soupeř nás vyvedl rychle z omylu. Po velmi špatném začátku, kdy se prohrávalo 8:2 a 10:3, jsme se začali pomalu herně zvedat a nakonec jsme soupeře v koncovce přehráli 25:21. Velmi příjemným překvapením byl návrat Pavla Marka, který šestkový volejbal nehrál sedm let. Jak říká klasik: to se nezapomíná!!!

Pražské Předměstí – Malšovice 1 : 3 (18,-21,-14,-21)

Sestava: Hejzlar, Holeček, Janů, Kolář, Marek, Vampola, Pešek, Špryňar a Zeiner.

2.      kolo

Za pěkného slunného počasí jsme ve čtvrtek na svém hřišti přivítali VK Hradec Králové A. Opět jsme nezačali dobře a první set prohráli 25:21. Zlepšená hra poté přinesla vítězství 25:22. Ve vyrovnaném třetím setu, kdy se v koncovce prohrávalo již 23:20, jsme se vzchopili a i díky chybám soupeře set vyhráli 28:26! To VK Hradec herně zlomilo a v posledním čtvrtém setu uhrál pouze 11 bodů!!!

Malšovice – VK Hradec Králové A 3 : 1 (-21, 22, 26, 11)

Sestava: Hejzlar, Janů, Kolář, Marek Pešek, Zeiner. Na lavičce byli připraveni: Holeček a Brom.